Bratrstvo dračího soudku v civilu

23. srpna 2008 v 19:24 | Lilia Livida |  de quo saepe loquor
Zde bude představeno bratrstvo podruhé, a to jednak proto, že o nich často mluvím i an sich a také proto, aby se tam vešla i Sváča a Majša.


Seřazeno podle bontónu.
Shill.
Shill je v reálu cholerik. Nebojí se dát najevo, co si o kom myslí, a často to není (oprávněně) nic pěkného. Ovšem, když stojíte na její straně barikády, získáváte pravý poklad, počínaje vysokým charakterem (nechť žije dlouho a blaze) a konče možností sehnat jakýkoliv film či seriál.Krom toho je fanouškem startreku a hvězdné brány a jistě ještě mnoha dalších seriálů, které vůbec neznám.
Sváča.
Kolegyně paní jeskyně s nebývalou fantasií. Je to křehká gotická dáma a snad ten nejsvatější člověk, kterého znám. Vždy vám ochotně dá žvýkačku, napít či půjčí hřeben k učesání (my vyžírky víme). Blahé paměti vše jedla s kečupem, nyní z ní roste kavárenský povaleč a fanoušek startreku.
Majša.
Je dvojčetem Legolanda. Nebaví ji dračí doupě, protože narozdíl od svého bratra (a nás všech) má rozum. V celém bratrstvu však významně a vítaně posiluje jeho ženskou část (schválně nepoužívám výrazy jako něžnou či slabší). Je nadějí šermu dam v našem oddíle (nad námi ostatními "starými větvemi" už trenér zlomil hůl) a má ráda Nirvanu, zejména toho hlavního. Jako brigádu má popisování semen v inseminační stanici (no, uznejte, že to je PUNK!).
Garett.
Tohoto mladého muže, který i v reálu vypadá jako Frodo, neznám příliš dlouho, leč do bratrstva již neodmyslitelně patří. Vyjadřuje se jako kniha z antikvariátu a oplývá značným uměleckým citem, jak dokazují jeho úspěchy na poli nejen malířském, ale i dabingovém a vypravěčském, se kterými jsem se ovšem neměla tu čest podrobně seznámit :-).
Orin.
Orin je sice pěkný nezdvořák, jeho hráč však vyniká mravy vybranými, ba rytířskými (slečnám pomůže i do kabátu!). Se svojí drd postavou má ale společnou zálibu v městském výtržnictví. Z nás ze všech nejlépe šermuje a střílí z luku a jako jediný z nás pozná křemen od žuly. Nemá rád indické restaurace (my jsme mu se Sváčou říkaly, že to kuře Windaloo je fakt vostrý!).
Balin.
Nyní odlétl do teplých krajin a už jej příkiš často nevídáme. Víme však o něm, že poslouchá ska a umí dobře německy.Kdysi mě zaskočil smskou, která obsahovala otázku, kolik stojí cihla a jaké má rozměry. Poté jsem vyplýtvala celý kredit na to, abych mu vypočítala objem materiálu potřebný na jeho virtuální drd kovárnu. Zkrátka člověk, se kterým se nenudíte.
Filip.
Ani jej neznám příliš dlouho, ale i on byl již zapojen do celé mašinérie dračího doupěte, a to jakožto záskok Sváči na velkém dračákovském letním "soustředění". Jeho základním povahovým rysem je, že není mobilně dosažitelný. Jeho telefon je buďto vypnutý, nebo mimo signál, nezvedá jej, popřpadě se dozvíte, že volané číslo neexistuje. Krom toho je velmi galantní, skoro stejně jako Orin. Dokáže se na vás mile usmívat i poté, co mu seřerete všechny tvarohové řezy, co si objednal k obědu, a pak vás ještě pustí sednout na lavičku. Takové aby člověk v dnešním světě pohledal. A pak že máme zkaženou mládež!
Legoland.
Pokud jsem schopna soudit, je vášnivým hráčem počítačových her, dobrým znalcem španělské historie a milovníkem Tolkiena.Na všechno má vědeckou teorii, jako třeba na to,jak uspávat slepice, nebo proč husy chodí v uspořádaném šiku. Na šermu je naší olympijskou nadějí a když je nejhůř, řve "Jeronimo".
Bivoj.
Jeho rozpoznávacím znamením je potměšilý pohled čtyřicetiletého cynika, který kontrastuje s nevysokým věkem a zjevem andělíčka. Nejčastěji jej zahlédnete, kterak vymýšlí nějakou lotrovinu, ovšem zásadně na vysoké intelektuální úrovni. Nemylte se však, není to zlý člověk - jednou mi věnoval k Vánocům šitíčko.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Soninka Soninka | 25. srpna 2008 v 20:30 | Reagovat

Čichám čichám spoustu fanoušků Star treku.... správný to směr...

2 Majša Majša | 1. září 2008 v 18:31 | Reagovat

Mno, řekla bych , že Filip je o dost galantnější než Orin:D

3 Shill Shill | E-mail | 19. září 2008 v 15:09 | Reagovat

Ale Majšo ty jseš na Orina tak zlá

4 Lilia Livida Lilia Livida | 27. září 2008 v 11:44 | Reagovat

Filip je pravý barokní kavalír, snad jediný člověk, nad nímž by se autor "společenského katechismu" Guth - Jarkovský ve zlém nepozastavil ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama